Darmowa gotówka dostępna w SlottyWay. Można odebrać 50 PLN bez depozytu!

Lubisz otrzymywać prezenty? Na pewno, bo kto nie lubi. Darmowy prezent możesz teraz otrzymać jako nowy gracz SlottyWay. Każdemu kto zdecyduje się otworzyć swoje konto przysługuje bonus powitalny w wysokości 50 PLN.

Nie trzeba deponować własnych pieniędzy, a w całej ofercie nie ma żadnych haczyków. Po prostu rejestrujesz się, odbierasz bonus i grasz, z nadzieją, że skromne 5 „dyszek” uda się zamienić w duże wygrane. Jest tylko jedno ale! Należy skorzystać z oferty SlottyWay przedstawianej przez Bonusy24.pl. Bowiem tylko wtedy przysługuje darmowe 50 PLN.

Aby otrzymać bonus należy otworzyć swoje konto. Kolejny krok to skontaktowanie się z obsługa klienta pod adresem [email protected]. W wiadomości należy podać swój login i zatytułować ją hasłem „50 PLN”. Potem wystarczy już tylko odczekać niewielką ilość czasu. Przyznanie bonusu zazwyczaj zajmuje nie dłużej niż kilkadziesiąt minut.

Gdy pieniądze pojawią się już na Twoim koncie, będziesz mógł zacząć ich pomnażanie. Wygrane które uda Ci się uzyskać, będziesz mógł oczywiście wypłacić. Możliwe będzie to jednak dopiero, gdy obrócisz swój powitalny bonus przynajmniej 50 razy. Oznacza to, że musisz zagrać za łącznie 1000 PLN. Gdy to zrobisz, wszystkie pieniądze ugrane dzięki premii, będą Twoje, a Ty będziesz mógł je wypłacić na swoje konto lub przeznaczyć na dalszą grę.

Wielkie bonusy dostępne są również przy wpłatach. Mowa tu o dwóch pierwszych depozytach, przy których możesz zgarnąć aż 2200 PLN za darmo. Już pierwsza wpłata zostanie podwojona, do kwoty aż 1000 PLN za darmo. Jeśli chodzi o bonus od drugiej wpłaty, tutaj możesz liczyć na bonusowe 50% do kwoty 1200 PLN. Dodatkowa ilość żetonów tylko i wyłącznie pomoże Ci w walce o duże wygrane, które w SlottyWay padają dosłownie co chwilę.

Dużą zaletą SlottyWay jest jego oferta gier. Znajdziesz tu najpopularniejsze sloty, gry stołowe i wiele innych gier. Dostarczone są one przez trzy znakomite sieci – NetentMicrogaming i PlayTech. Doświadczeni kasynowi gracze z pewnością kojarzą te nazwy.

Jeśli wygrywać duże pieniądze to tylko tu! Sprawdź znakomity klimat SlottyWay i już dziś wykorzystaj swój bonus 50 PLN, który otrzymasz bez deponowania własnych środków. Potem sam podejmiesz decyzję, czy warto zostać tu na dłużej. Jeśli tak, będziesz mógł zgarnąć kolejną masę bonusowych pieniędzy.